FOTO MĚSÍCE

Březen 2009

Standa Burgr má asi ty březny zamluvený. Loni jo a letos taky jo.
Foto měsíce tentokrát Standa Burgr 

Únor 2009

Pořád je to bída. Dokonce už jen jediný autor - VlaŠmí - funguje jako fotografující člen. Zdá se, že pokračování "utajených výletů" jinak řečeno: Čím míň lidí na vejletě, tím líp, se velmi, velmi osvědčuje.
Bylo vybráno foto Vlasty Šmída 

Leden 2009 po druhé

Bída, bída. Pořád je to bída. Opět minimum fotek jen od dvou stejnejch autorů jako minule. Nepsaný pravidlo klubu dodrželi opět VlaBaj a VlaŠmí.
Bylo vybráno foto Vlasty Šmída 

Leden 2009

No zas teda nic moc. Akorát dva členi sahli někam do hlubokých rezerv do podzimní procházek respektive do ještě letní dovči. Že se nestydíme!! Podle nepsaných regulí fotoklubu aspoň jednu fotku na klub (jak bývalo zvykem kdy vyhotovení fotografie dalo ještě nějakou tu práci) přinesli VlaŠmí a VlaBaj
Fota Vlasta Šmíd a Vladimír Bajbora

Prosinec 2008

Konečně bylo předloženo patřičné množství fotografií jak se na řádný fotoklub sluší a patří. Vzhledem k tomu, že se sešlo téměř kompletní zdravé dravé jádro FOTOKLUBU jsme si o fotografiích i přiměřeně pár slov řekli, tak jak to má být. Byl to poslední klub v tomhle roce takže jsme vybrali vyjímečně tři nejúspěšnější fotografie.
Fota Zdeňka Kloučka, Vladimíra Bajbory a Vlasty Šmída

Listopad 2008

Vzhledem k tomu, že byla přinesena jen jedna fotografie na žírování byla volba opět jednoduchá. Vladimír Bajbora "Foto skoro z nebe"

Kde není konkurence neni s výběrem problém.

Říjen 2008

Vybrána byla fotografie Vladimíra Bajbory "Čertovská stínohra".

Září 2008

Dlouho jsme nejlepší foto nevyhodnocovali, takže zase začnem, pánové. Tentokrát byla vyhodnocena fotografie Vlasty Šmída.

Březen 2008

V měsíci březnu jsme jako nejlepší vyhodnotili fotografii Stanislava Burgra.